woensdag 8 juli 2026

7e Competitiewedstrijd Ter Heijde aan Zee zaterdag 04 Juli 2026; locatie Pernis


Hallo visvrienden,

Vandaag vis ik de zevende competitiewedstrijd van Ter Heijde aan zee, zoals gebruikelijk in de zomermaanden vissen we weer vanaf Pernis. Om 18:00 uur werp ik in vanaf steknummer 15, met de 4, 5 meter Hiro Dream Surf spoeltje gevlochte lijn 10\100 mm met een nylon tapse voorslag, korte sneuen, F31\6 ~ f314\10 ~flexi metalen afhouders, gevuld met een zeepier, kweekzager en\of steekzager, tommylood 140 gram. 4 bft w met stoten van 5 bft afzakkend naar 2 bft wnw met stoten van 4 bft, zonnig, temperatuur 22 °C. Lw Eemhaven 15:06 uur (-32 cm), hw 19:32 uur (+111 cm), (±143 cm). 

Bij het indraaien van de eerste worp, begint het al gelijk slecht een voorteken voor het verdere verloop van deze avond. Nauwelijks een paar meter gedraaid of m'n lijn knapt, balen.

Snel de feeder gepakt en gaan maar weer, ondertussen bekijk ik de spoel er zit nauwelijks nog draad op dus ik pak een spoeltje 25\100 mm nylon met een nylon tapse voorslag en schakel weer over om op afstand te vissen.

Een aanbeet volgt en ik draai twee krabben naar boven, loop ik me daarvoor het leplazarus te draaien,. pff, één valt er af voor de kant, dat scheelt in ieder geval weer onthaken. 

Bij de andere vissers in de buurt komt ook maar bitter weinig vis naar boven, het barst van de krab en menig visser is een haak kwijt aan de krab.

Dan komt er nog een krab naar boven.

20:17 uur weer een krab met gelukkig een botje, omdat m'n buurman wat maatse (10 cm of groter) grondels vangt schakel ik over om onder de kant te vissen dat levert me 21:29 uur nog een zwartbekgrondel op.


Om 22:00 uur is het weer afgelopen.

Van Martin van de Drift, Ed van Zanten, Mischa Voskamp, Jan Dibbets, Fred de Cock en Theo Boeters krijg ik nog het overgebleven aas mee waarvoor nogmaals dank.

De kanjerpot gaart naar Martin van de Drift met een paling van 75 cm, gefeliciteerd.

De uitslag:


Vis greetz,

Willem







Geen opmerkingen:

Een reactie posten